+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Granulátová podložka s vruty ke hřištím 8x8x1cmv hodnotě 36,0 Kč+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Představujeme dětské hřiště Ládík C.
Hřiště patří mezi velmi oblíbená hřiště zejména u větších dětí. Největší atrakcí je horolezecká stěna a lezecká síť, na kterých si děti vyzkouší svou sílu a obratnost. Samozřejmě nechybí ani možnost přidělat dvě houpačky, které poslouží pro chvíle odpočinku i další zábavu.
Hřiště je vyrobeno z hoblovaných voděodolně lepených hranolů, které díky promyšlené konstrukci zajišťují dlouhou životnost a stabilitu celého hřiště. Použité materiály jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a vhodné pro každodenní venkovní provoz.
Hřiště je vyrobeno českou firmou Herold a samozřejmostí je splnění bezpečnostního certifikátu EN 71.
Bezpečnost, stabilita a kvalitní materiály jsou u nás na prvním místě.
Kompletní balení obsahuje:
POZOR: SOUČÁSTÍ BALENÍ NENÍ HOUPAČKA. TU SI PROSÍM ZVOLTE DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU V PŘÍSLUŠENSTVÍ.
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Certifikát shody s normou | Prohlášení o shodě s ČSN EN 71 - pro hračky a domácí hřiště |
| Použité materiály | severský smrk |
| Povrchová úprava | impregnace (středně hnědý odstín) |
| Způsob kotvení | závrtné |
| Nevhodné pro | veřejná a komerční prostranství |
| Záruka | 2 roky |
| Spotřeba lazury na nátěr (l) | 3,9 l |
| Délka balení (mm) | 3000 |
| Nosnost/max. zatížení | 150kg |
| Rozměr - cm | d. 400 x š. 280 x v. 234 cm |
| Šířka balení (mm) | 1750 |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Výška balení (mm) | 300 |
| Země původu | ČR |