+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Představujeme dětské hřiště Ládík B.
Hřiště patří mezi velmi oblíbená hřiště zejména u větších dětí. Hlavními atrakcemi jsou horolezecká stěna a lezecká síť, které podporují rozvoj síly, obratnosti a koordinace. Děti si mohou užít také houpačku a šplhací lano, které hřiště dále rozšiřují o další možnosti zábavy.
Hřiště je vyrobeno z hoblovaných voděodolně lepených hranolů, které díky své promyšlené konstrukci zajišťují dlouhou životnost a stabilitu i při intenzivním používání.
Hřiště je vyrobeno českou firmou Herold a samozřejmostí je splnění bezpečnostního certifikátu EN 71.
Bezpečnost, stabilita a kvalitní materiály jsou u nás na prvním místě.
Kompletní balení obsahuje:
POZOR: SOUČÁSTÍ BALENÍ NENÍ HOUPAČKA A ŠPLHACÍ LANO. TY SI PROSÍM ZVOLTE DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU V PŘÍSLUŠENSTVÍ.
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Certifikát shody s normou | Prohlášení o shodě s ČSN EN 71 - pro hračky a domácí hřiště |
| Použité materiály | severský smrk |
| Povrchová úprava | impregnace (středně hnědý odstín) |
| Způsob kotvení | závrtné |
| Nevhodné pro | veřejná a komerční prostranství |
| Záruka | 2 roky |
| Nosnost/max. zatížení | 140kg |
| Rozměr - cm | d. 350 x š. 280 x v. 227 cm |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Země původu | ČR |