Poradna

-> nacházíte se v poradně Skluzavky.cz. Po kliknutí na bannery (pod tabulkou) se dostanete do poraden
jednotlivých divizí


DĚTSKÁ HŘIŠTĚ:
HŘIŠTĚ PRO MATEŘSKÉ ŠKOLKY A OBCE:
ZAHRADNÍ DOMKY:
Jana Žídková
Tel.: 724 733 937
Renata Špásová
Tel.: 724 102 533
Radek Herold
Tel.: 602 352 780
herold@heroldkh.cz

poradna - privat  Poradna-hriste  Poradna-zahrada

SKLUZAVKY.CZ

Firma Herold je specialista na dětská hřiště na zahrady i pro veřejnost (mateřské školky, obce, parky, ...). E-shop Skluzavky.cz nabízí jednoduché objednání dětského hřiště během pár minut. Pokud byste si přáli s projektem poradit a doporučit vhodné přístavky, neváhejte nás kontaktovat. Firma Herold není jen prodejcem, ale také výrobcem a neustále sledujeme novinky a trendy. Naši obchodní zástupci pravidelně jezdí na školení, účastní se porad ve výrobě i ve vývoji, aby vám mohli co nejlépe poradit. Na vaše otázky a problémy jsme připravení!

Jedna z nejdůležitějších věcí je bezpečnost dětí. Na bezpečnosti si dáváme záležet a díky našim zkušenostem vám poradíme i s tímto. Jedná se o normy n-71 a 1176. Tyto normy sledují velikosti otvorů v sestavách, opatření, aby se dítě neporanilo, aby z hřiště nespadlo nebo aby se někde nezachytilo oblečení dítěte.

MONTÁŽ

Zakládáme si na tom, aby bylo snadné a rychlé naše sestavy postavit tak, že to zvládnete i sami. Většinu hřišť zvládnete postavit za 1-3 hodiny. Potřebovat k tomu pravděpodobně budete aku-šroubovák, rýč k ukotvení na zahradu a ruční pilku - vše ostatní je součástí produktu, který jste si objednali.

Pokud se vám do toho ale nechce, nebo na to nemáte čas, zprostředkujeme vám montážní firmu. Těchto firem máme po celé ČR desítky a neustále kontrolujeme, zda dělají svou práci dobře. Jde nám totiž i o naší pověst. Můžete mít tedy jistotu, že vám nedoporučíme firmu, která by svou práci nezvládla na 100%.

Cenu montáže najdete vždy v Souvisejících produktech po kliknutí na nějaký konkrétní výrobek. V praxi to potom vypadá tak, že když objednáte hřiště i s montáží, do 24 hodin vám zavolá daná montážní firma a domluví s vámi detaily ohledne montáže.