Vážení zákazníci, od 11.6. do 30.6.2024 pro vás máme DOPRAVU ZDARMA :) na sortiment dětských hřišť, dětských domečků a doplňků na hřiště na soukromé zahrady.

FAQ

Sebrali jsme pro Vás seznam nejčastěji kladených otázek, na které se snažíme ve stručnosti odpovědět. Pokud však máte dotaz na který v této sekci nebylo zodpovězeno, tak nás neváhejte kontaktovat.

Jak postavit houpačku?

Všechny prodávané sestavy s houpačkou jsou dodávané i s podrobným manuálem ke stavbě. Pro umístění sestavy s houpačkou je potřeba vybrat rovné místo s větším prostorem kolem sestavy. Je potřeba dát pozor na blízké stavby a rostliny v blízkosti zejména z bezpečnostních důvodů. Větší sestavy s houpačkou je vhodné ukotvit pomocí zemních vrutů.

Jak postavit dětské hřiště?

Montáž většiny dětských hřišť je poměrně jednoduchá činnost.Sestavy jsou již předpřipravené k montáži a vše je tak otázkou maximálně několika hodin. Samozřejmostí je podrobný návod ke stavbě. Pokud však chcete mít stoprocentní jistotu správně sestaveného domečku, tak doporučujeme využít našich proškolených montážních firem. Při objednávce většiny produktů je v sekci "související produkty (varianty)" uvedena cena za montáž sestavy. Při objednání montáže s Vámi dohodneme ideální čas kdy bude montáž provedena.

Jak ukotvit dětské hřiště?

Větší herní sestavy a dětské domečky doporučujeme ukotvit pevně k zemi. Tatko ukotvená hřiště mají větší stabilitu a navíc je dřevo chráněno od vlhkosti z půdy. Výrazně se tak prodlouží výdrž sestavy či dětského domečku. Pro ukotvení se používají zemní kotvy vyrobené z kvalitního kovu, který odolá korozi. V naší nabídce naleznete širokou nabídku zemních zavrtávacích vrutů Krinner. Nevíte si rady, které zvolit? Zavolejte nám a my Vám podáme bližší informace.

Jak si vyrobím dětský domeček?

Samozřejmě si dětský domeček můžete vyrobit i svépomocí. Nicméně především z bezpečnostních důvodů nedoporučujeme samostanou výrobu dětského domečku. Dětské domečky, které prodáváme na našem internetovém obchodě, jsou certifikované podle platných norem a je tak zajištěna jejich vysoká kvalita a bezpečnost. Pokud si z naší nabídky nevyberete konkrétní domek, rádi Vám zrealizujeme vlastní domek na zakázku.