+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Monkey's Workoutová sestava Cubs 3 je cvičící sestava, na které lze provádět základní workoutové cviky na hrazdách, žebřinách a šplhací tyči. Sestava je vhodná do obcí, parků a ke školám a pomáhá rozvíjet pohybovou aktivitu dětí, mládeže i dospělých.
Zařízení je uzpůsobeno pro cvičící osoby s minimální výškou 140 cm.
Monkey's workoutová sestava CUBS 3 obsahuje:
Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.
Sestava je tvořena masivní konstrukcí z lepených hranolů 12x12 cm a kovových nerezových trubek o průměru 38 mm, kotvených do terénu kovovými kotvami do betonového ložie. Kotvení tak zajišťuje stabilitu a zamezuje kontaktu dřeva se zemí,aby vám sestava dlouho vydržela.
Veškeré dřevěné části jsou ošetřeny dvojitým nátěrem vodou ředitelnou lazurou, která obsahuje impregnační složky. Tento postup zajišťuje dlouhodobou ochranu dřeva před povětrnostními vlivy, vlhkostí a škůdci, přičemž si dřevo zachovává svou přirozenou krásu.
Sestava nemá žádné požadavky na dopadovou plochu. Proto je možné ji kotvit přímo na trávník. Zachová si tak svůj přírodní vzhled a nenásilně tak doplní okolí, ať již budete sestavu umisťovat do parku nebo lesa, zároveň ale rovnými liniemi nenaruší moderní vzhled měst a obcí. Přesto doporučujeme pod věž položit zatravňovací desky Grass, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.
Pro doplnění tohoto a jiných workoutových hřišť nabízíme širokou škálu cvičících fitness prvků a sestav.
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 16630:2016 |
| Materiál konstrukce | Severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku (m) | 1,5 m |
| Podklad | udržovaný trávník |
| Použité materiály | severský smkr / ocel / HDPE plast |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr - odstín zlatý dub |
| Rozměr - cm | 330 x 184 x 260 cm |
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 630 x 484 cm |
| Vhodné od | 14 do 99 let |
| Vhodné pro | exterier / uživatele nad 140 cm |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Způsob kotvení | betonáž |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 16630 - pro veřejná sportoviště |
| Doporučený věk | 14 do 99 let |
| Nevhodné pro | osoby s výškou nižší než 140 cm |
| Speciální vlastnost | Workout |
| Značka | Monkey |