Vlastnosti Kompo

Příjemný rozhovor, chutné jídlo, hrající se děti, prostor pro zábavu. Samozřejmě chcete zahradu, která vyžaduje velkou údržbu, aby ještě zbyl čas na pohodu a odpočinek. To platí také pro terasu. bear County představuje novou terasu zhotovenou z kompozitního materiálu, které je nenáročná na údržbu.


Dřevitá vlákna a plast
Kompozit je zhotoven na základě dřevitých vláken a plastu a je kombinací nejlepších vlastností obou materiálů. Části terasy, které jsou neškodné pro životní prostředí, mají přirozený vzhled dřeva, avšak trvanlivost a nenáročnou údržbu plastu. Kromě toho nabízí kompozit pohodlí plastu, protože materiál se neštěpí a neláme. Terasové díly Bear County tedy netvoří nebezpečné třísky. Ideální podlaha k chození naboso.

Oboustranné použití
Kompozit Bear County má dvě strany k použití: hladkou stranu a stranu s jemným drížkováním. Při použití hladké strany vytvoříte pevnou venkovní parketovou podlahu. Zvolením drážkované strany získáterasa teplý a příjemný vzhled. Ať už se rozhodnete pro první nebo druhou variantu, s terasovými díly Bear County máte možností mnoho.

Ekologická Terasa
Kompozit Bear County je ekologická volba. Pro zhotovení kompozitu se používá dřevité vlákno z topolu, recyklovaný produkt z kobercového průmyslu. v kombinaci s poměrně malým množstvím výrobní energie, je kompozit BearCounty ekologickým výrobkem. Tento produkt je navíc zhotovený tak, že není zapotřebí žádných chemických prostředků pro zachování vlastnosti produktu. Použití barvy, mořidla nebo impregnačního prostředku není nutné. S tímto vědomím můžete příjemně odpočívat a užít si terasy ještě víc.


Tříbarevné provedení


Sierra Nevada - hnědá                                
Black Mountain - černá
Smokey Mountain - šedá


Údržba a životnost
Kompozit Bear County nepotřebuje údržbu nebo ošetření a dá se snadno čistit kartáčem nebo vysokotlakým čističem, případně v kombinaci s neutrálním mýdlovým prostředkem. Při čištění terasy vysokotlakým čističem udržujte vždy vzdálenost minimálně 30 cm od terasových dílů. Díky odolnosti terasových dílů vůči vodě si užijte své terasy a venkovního života mnoho let!

Pro vaši terasu potřebujete:

Podložky
Vzdálenost mezi podložkami smí být maximálně 40cm.

Zakončovací lišty - (balení po 10 kusech)
Tyto lišty potřebujete pouze pro začištění viditelných příčných stran, maximálně 2 kusy na desku.

Ukončovací klipy - (balení po 25 kusech)
Tyto klipy potřebujete pro upevnění dlouhé strany vnějších terasových dílů na podložky. Na každou podložku upevníte jeden ukončovací klip.

Montážní klipy - (balení po 100 kusech)
Po 1m2 potřebujete 24 kusů.
Pokud zvolíte terasu, kde nechcete klást díly pravidelně, potřebujete montážních klipů více.
Jednoduchá montáž
Jednoduchá montáž terasových dílů z kompozitu Bear County umožňuje samostatnou realizaci balkónů, terasy, okraje jezírka, obrubu bezénu nebo lávku.

Krok 1

Položení podložky
Doporučejeme montáž terasových dílů na konstrukci podložky Bear County. Pro dobrý základ dát pod podložky chodníkové dlaždice (30x30cm) nebo beton.


Když podložky leží vedle sebe příčnými stranami, dbejte, aby se navzájem alespoň 15 cm překrývaly.

Krok 2

Montáž terasových dílů
Terasové díly montujte pravoúhle na spodní konstrukci, přičemž je důležité, aby terasové díly nevyčnívaly víc 50 mm z podložky. Udržujte vzdálenost minimálně 10 mm mezi příčnými stranami a vzdálenost 8 mm mezi dlouhými stranami terasových dílů. Pokud zvolíte terasové díly 400 cm dlouhé, tak musí vzdálenost mezi příčnými stranami činit minimálně 15 mm.

Dva nejkranější terasové díly položíte pomocí stratovacího a zakončovacího klipu Bear County.

První terasový díl položíte pomocí stratovacího a zakončovacího klipu. Potom upevníte každý následující terasový díl pomocí montážních klipů.

Když jsou dva terasové díly na sebe upevněny montážním klipem, upevněte klip do podložky.


Krok 3

Dokončení
Příčné strany terasových dílů náležitě začistíte zakončovacími lištami Bear County.

Pro sosažení dobrého výsledku použijte krycí lištu pro začištění boční strany terasy. Rohy začistěte rohovými profily Bear County.
Filtr:
Podle ceny
Podle štítku
0 produktů
0 produktů