Sportovní herní prvky

Naše produkty splňují normu ČSN EN 1176:2018 ed. 2 – bezpečnost na prvním místě

Navrhujeme a dodáváme certifikovaná dětská hřiště pro školy, školky a obce, která splňují přísné bezpečnostní normy a dlouhodobě obstojí i při intenzivním každodenním používání. Naše hřiště jsou určená pro veřejná prostranství, kde je kladen důraz nejen na bezpečnost, ale také na funkčnost, životnost a smysluplný rozvoj dětí.

Certifikovaná hřiště pro školy, školky a obce

V nabídce najdete herní sestavy, houpačky, prolézačky i tematické herní prvky, které jsou vhodné pro mateřské i základní školy, městské parky, sídliště nebo obecní hřiště. Každý prvek je navržen s ohledem na věk dětí, pohybový rozvoj a bezpečný provoz.

Výběr dětského hřiště pro veřejný prostor není jen o vzhledu – rozhoduje bezpečnost, rozvržení prostoru, odolnost materiálů i následná údržba. Více o výběru dětského hřiště pro veřejný sektor si můžete přečíst v našem článku - Jak vybrat dětské veřejné hřiště: prostory, normy, materiál a rozpočet

Bezpečnost a certifikace podle normy ČSN EN 1176

Všechna hřiště pro školy a obce splňují požadavky normy ČSN EN 1176, která je zásadní pro realizaci veřejných dětských hřišť. Používáme kvalitní a odolné materiály, které zvládnou české klimatické podmínky i dlouhodobé zatížení bez nutnosti časté údržby.

Součástí řešení může být také návrh vhodných dopadových ploch, které jsou nezbytné pro bezpečný provoz hřiště ve veřejném prostoru. Pokud vás zajímá, jaké materiály a řešení jsou z hlediska bezpečnosti nejvhodnější, doporučujeme článek Dopadové plochy pro veřejná dětská hřiště – jak vybrat správný materiál.

Řešení na míru pro veřejný sektor

Každé hřiště vnímáme jako individuální projekt. Pomůžeme vám s:

  • výběrem vhodných herních prvků,

  • přizpůsobením hřiště dostupnému prostoru,

  • splněním legislativních a bezpečnostních požadavků,

  • realizací hřiště od návrhu až po instalaci.

Naše dětská hřiště pro obce, školy a školky jsou navržena tak, aby byla dlouhodobě funkční, estetická a přirozeně zapadala do veřejného prostoru.

Vyberte si z naší nabídky kvalitních hřišť pro školy a obce, nebo nás kontaktujte – rádi vám pomůžeme s návrhem řešení, které bude odpovídat vašim potřebám i rozpočtu.

Filtr:
Podle ceny
Podle štítku
Certifikát shody s normou
(6)
(1)
Zobrazit vybrané
Doporučený věk
(2)
(3)
(3)
(3)
Zobrazit vybrané
(5)
(2)
Zobrazit vybrané
10 produktů
10 produktů

Trojhrazda Junior

Trojhrazda Junior
Kód:0113278
Na objednávku
17 756 KčZobrazit

Pro objednání montáže přejděte na zvolenou variantu Workoutový prvek Trojhrazda Junior je tvořen ze ...

Kladina na pružinách z akátu

Kladina na pružinách z akátu
Kód:0079452
Ve výrobě (8 týdnů)
23 492 KčZobrazit

Balanc ve stylu zábavy Kladina na pružinách z akátu je dynamický balanční prvek, který přidává ke k...

Kladina Jezevčík z akátu

Kladina Jezevčík z akátu
Kód:0050005
Ve výrobě (8 týdnů)
22 004 KčZobrazit

Rovnováha, pohyb a roztomilý design v jednom Kladina Jezevčík je hravý balanční prvek určený pro ne...

Basketbalový koš z akátu

Basketbalový koš z akátu
Kód:0044598
Ve výrobě (8 týdnů)
21 444 KčZobrazit

Krásný basketbalový koš obzvláštní každé dětské hřiště a přinese dětem dlouhé chvíle zábavy. Koš je ...

Dvojhrazda Junior z akátu

Dvojhrazda Junior z akátu
Kód:0042954
Ve výrobě (8 týdnů)
20 136 KčZobrazit

Přírodní design, pevná konstrukce, maximální využití Dvojhrazda Junior z akátu je jednoduchý, ale v...

BASKETBALOVÝ KOŠ Monkey´s Octopus

BASKETBALOVÝ KOŠ Monkey´s Octopus
Kód:651010
Na objednávku
35 312 KčZobrazit

Basketbalový koše je umístěn v prosotu, uzpusobený k samostatné i skupinové hře dětí. Koš má 4 otvor...

Kladina z akátu

Kladina z akátu
Kód:0030452
Ve výrobě (8 týdnů)
12 666 KčZobrazit

UPOZORNĚNÍ: Herní prvek je vyroben z volně rostlého akátového dřeva, jehož přirozenou vlastností je ...

Trojkladina z akátu

Trojkladina z akátu
Kód:0030448
Ve výrobě (8 týdnů)
28 728 KčZobrazit

Rovnováha na třikrát Trojkladina z akátu je originální balanční prvek, který díky třem navazujícím ...

Koš na streetball

Koš na streetball
Kód:0027858
Na objednávku
40 775 KčZobrazit

    Ocelová konstrukce jekl 80/80/3,vysazení 1450mm + zinkované pouzdro do betonového základu, táhla...

Monkey Kladina

Monkey Kladina
Kód:211
Na objednávku
7 506 KčZobrazit