+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Skluzavka Slon se schůdky je jednoduchý, ale oblíbený herní prvek určený pro menší děti ve věku od 1 do 8 let. Díky nápaditému provedení s bočními panely ve tvaru slona podporuje přirozenou dětskou zvídavost a odvahu zkoušet nové věci. Tři nástupní schůdky s protiskluzovou úpravou zajišťují bezpečný výstup a nerezová skluzavka hladký a příjemný sjezd.
Konstrukce je tvořena kombinací nerezové oceli, HPL/HDPE panelů a konstrukční oceli. Veškerý spojovací materiál je nerezový nebo s úpravou žárového zinkování, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost i při venkovním použití.
Díky nízké výšce pádu (1 m) lze prvek instalovat na udržovaný trávník, bez nutnosti dopadové plochy dle EN 1177.
Skluzavka je ideální volbou pro mateřské školy, dětské koutky a veřejná hřiště, kde chcete nabídnout dětem bezpečnou a atraktivní zábavu v přirozeném prostředí.
| Výrobce | HEROLD |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 2 do 6 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | plast |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 0,6 m, do 1 m |
| Použité materiály | HDPE plast, kov |
| Povrchová úprava | nerez, žárovové zikování |
| Rozměr prvku (délka x šířka x výška ) - m | 1,73 x 0,55 x 1,33 m |
| Speciální vlastnost | Antivandal |
| Velikost bezpečnostních zon - m | 5,23 x 3,55 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Výška podesty - cm | 60 cm |
| Způsob kotvení | betonáž |