+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Samolepky na skluzavku KYTKAv hodnotě 139 Kč+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Světle zelená skluzavka 2,28m značky MH je Ferrari mezi krátkými skluzavkami ( obsahuje více materiálu). Upevňuje se ve výšce cca 1,2-1,35m. Překvapte své děti krásnou zelenou skluzavkou! Skluzavka je stálobarevná, nebledne a je mrazuvzdorná. Na skluzavku lze připojit hadici na přívod vody a letní radovánky mohou začít. Skluzavka splňuje bezpečnostní certifikát EN 71. Jednoduchá montáž - upevnění v horní části za pomocí dvou vrutů se zápustnou hlavou průměr 6mm ( nejsou součásti balení). Samolepky vyobrazené na skluzavce jsou jen ilustrativní. Výrobce KBT.
Ke každé skluzavce o délce 2,90m, 2,28, a 2,20m se 7 letou zárukou, navíc dostanete samolepky zdarma:

| Délka | 228cm |
| Délka balení (mm) | 2280 |
| Nosnost | 70kg |
| Použité materiály | recyklovaný polyetylen |
| Šířka balení (mm) | 506 |
| Váha | 7kg |
| Výrobce | KBT |
| Výrobce | KBT NV |
| Výška balení (mm) | 210 |
| Záruka (roky) | 2 |
| Značka | Monkey´s Home |