+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Díl překážkové dráhy rozvíjející fyzické schopnosti dětí ve věku od 3 do 14 let.
Sestava je dodávána včetně masivních kotev. Konstrukce dráhy je tvořena z masivních dřevěných stojen 12x12 cm a systému pevných hrazd o průměru 32 mm, které umožňují šplhání a prolézání celé sestavy.
Veškeré dřevěné části jsou ošetřeny dvojitým nátěrem vodou ředitelnou lazurou, která obsahuje impregnační složky. Tento postup zajišťuje dlouhodobou ochranu dřeva před povětrnostními vlivy, vlhkostí a škůdci, přičemž si dřevo zachovává svou přirozenou krásu.
Tato herní sestava je doplněna o síť z kvalitního lana s ocelovou výztuží. V prostoru pádu je nutný povrch tlumící pád z výšky 2,5 m. Doporučujeme použít např. zatravňovací desky Grass viz. související produkty.
Monkey Road je certifikován dle ČSN EN 1176 pro použití na veřejných dětských hřištích.
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 6 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | tlumivý povrch dle pádové výšky ČSN EN 1177 - (sypké materiály / pryžové plochy) |
| Materiál konstruce | severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 2,5 m |
| Použité materiály | HDPE plast, kov, lana s ocelovým jádrem 16 mm, severský smrk, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Značka | Monkey |
| Způsob kotvení | betonáž |
| Rozměr - cm | 538 x 204 x 260 cm |
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 540 x 840 |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |