PORADNA_hriste

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU PORADNY
ZPĚT DO KATEGORIE "DĚTSKÁ HŘIŠTĚ"

PORADNA: dětská hřiště


Dětské sestavy Jungle Gym dovážíme z Holandska od osvědčeného výrobce a jedná se o jedny z nejlevnějších dřevěných hřišť v ČR. Dřevěné sestavy Monkey´s Home a HEROLD sami vyrábíme v Březové u Kutné Hory (mapa)

Po celé ČR můžete buď využít našich školených montážních firem, nebo si sestavu můžete postavit sami. Montáž vám zabere 1 – 4 hodiny (záleží na konkrétní sestavě) a vše, co budete potřebovat, je součást produktu. Pokud chcete využít služeb montážní firmy, po kliknutí na nějaké hřiště zaškrtněte v bloku Příslušenství: „Montáž pro … „. Po objednání hřiště se s vámi montážní firma automaticky zkontaktuje.

Všechny sestavy nabízíme zdarma impregnované. Dříve se stávalo, že některé firmy nabízely závadnou impregnaci. My ale používáme impregnaci Wolmanit, která je určená přímo pro dětská hřiště. Impregnace zbarví dřevo lehce do zelena nebo do hněda a chrání ho před dřevokaznými houbami a hmyzem. Díky této impregnaci proto není nutno dřevo ošetřovat.

Pokud chcete, aby vaše hřiště vypadalo krásně i po pár letech, doporučujeme hřiště vždy po nějaké době natřít barvou. Osvědčily se nám barvy PinnuColor.

Dřevo na sestavy je ručně tříděno a vybírá se jen to nejkvalitnější. Nosné hranoly sestavy jsou nejdůležitější, a proto je vyrábíme mimostředné, aby uvnitř nedocházelo k prasknutí od jádra. Rozměry hranolů nabízíme 90 x 90 mm, což jsou ideální rozměry, aby sestava byla bezpečná. Na trhu jsou výrobci, kteří nabízejí levnější sestavy – většinou je to ale právě vykoupeno užšími hranoly a potom dochází k deformaci celé sestavy nebo konstrukce není stabilní.

Na všechny sestavy vybíráme borovici nebo smrk. Mnoho našich zákazníků se ptá, proč už neprodáváme modřín, ale s modřínem máme špatné zkušenosti. Dřevo většinou po půl roce tmavne (až zčerná) a také je potřeba ho pravidelně ošetřovat. Při neošetření totiž může uvolňovat nebezpečné silice a také dochází k uvolňování jemných třísek na povrchu materiálu.

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU PORADNY
ZPĚT DO KATEGORIE "DĚTSKÁ HŘIŠTĚ"