+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Pěkná houpačka Monkey´s Nest Mini AKÁT je vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace, nebo na doplnění stávajících dětských hřišť. Součástí je houpačkové hnízdo, díky kterému se může houpat i víc dětí najednou a zábava o je to větší. Houpačka je určena pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Monkey´s Nest Mini je vyrobená z středových volně rostlých kulatin z akátového dřeva, které jsou ošetřeny nátěrem v odstínu dub. Kotvení houpačky je zajištěno prodloužením nosné konstrukce, která je přímo betonována do terénu a tím je zajištěna vyšší pevnost a stabilita sestavy. Dodávka obsahuje konstrukci a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení a zavěšení houpačkového hnízda na kovové ráhno.
Hnízdo je zavěšeno pomocí pozinkovaných řetězů na kovovém nosníku. Sedátko „Hnízdo” je vyrobeno z polypropylenového lana a certifikováno dle EN 1176.
Houpačka má pádovou výšku 1 m a proto stačí jako dopadová plocha jen udržovaný trávník. Přesto doporučujeme pod hnízdo položit dopadové desky Grass které jsou jednoduché na instalaci i vlastní údržbu a zároveň chrání trávník pod houpačkou proti vyšlapání.
| Rozměr - cm | 242 x 120 x 170 cm |
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 710 x 525 cm |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | akát |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1 m |
| Počet uživatelů | 1 dítě, 2 děti, S hnízdem pro 1 až 2 děti |
| Použité materiály | akát, kov |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Značka | Monkey |
| Způsob kotvení | betonáž |