+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Krásná pružinová dvouhoupačka s veselým designem Kočičky rozveselý každé hřiště. Je určena pro užívání v sedě pro děti od 3 do 10 let.
Na děti se špatnou motorikou a mladší 6 let doporučujeme dohled dospělé osoby.
Houpačka je vyrobena z kvalitního plastu a je dodávána včetně betonovacího kotvení. Kočičku máme ve dvou barevných kombinacích, uveďte proto do poznámky převažující barvu
| Délka balení (mm) | 1200 |
| Šířka balení (mm) | 350 |
| Výrobce | HEROLD |
| Výška balení (mm) | 900 |
| Celková nostnost - kg | do 100 kg |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | kov, plast |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 0,6 m |
| Počet uživatelů | 2 děti |
| Použité materiály | HDPE plast, kov |
| Povrchová úprava | nerez, žárovové zikování, prášková barva Komaxit |
| Rozměr prvku (délka x šířka x výška ) - m | 1,2 x 0,35 x 0,9 m |
| Velikost bezpečnostních zon - m | 4,2 x 3,35 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Způsob kotvení | betonáž |