+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Pěkná menší sestava s kvalitní laminátovou skluzavkou vhodná pro MŠ, obce a restaurace, hotely a školky. Sestava je doplněna herním polem OXO, která sestavu obzvláštní a přes svou velikost nabízí o to více zábavy. Dětské hřiště je určeno pro děti od 2 do 10 let, na děti od 2 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Hřiště Camelot Mini 04 obsahuje: 1x věž se střechou, 3x vež bez střechy, 1x herní pole OXO, 2x kreslící tabule, 1x počítadlo
Sestava neobsahuje skluzavku. K sestavě je zapotřebí skluzavka s nástupní výškou 0,8 m, vybrat si můžete v souvisejících produktech.
Herní sestava je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva, které je impregnované. Impregnace zaručuje dlouhou životnost tohoto dětského hřiště. Nosné části sestavy jsou vyrobeny z lepených hranolů, zaručujících tvarovou stálost a minimální praskání dřeva. Kotvení zaručuje výbornou stabilitu a také zamezuje kontaktu dřeva se zemí, aby vám sestava dlouho vydržela.
Veškeré dřevěné části jsou ošetřeny dvojitým nátěrem vodou ředitelnou lazurou, která obsahuje impregnační složky. Tento postup zajišťuje dlouhodobou ochranu dřeva před povětrnostními vlivy, vlhkostí a škůdci, přičemž si dřevo zachovává svou přirozenou krásu.
Na střechu je použit odolný sendvičový materiál Dibond s hliníkovým jádrem o síle 3mm. Jedná se o materiál, který si zachovává svou životnost a barvu po dlouhá léta. Střecha tak nešedne a netrpí jako tomu bývá u dřevěných střech.
Výška volného pádu této sestavy je 1 m, proto můžete mít jako dopadovou plochu jen udržovaný trávník a není nutné tvořit speciální dopadové plochy. Přesto doporučujeme položit zatravňovací desky Grass, které ochrání trávník proti vyšlapání.
| Materiál Podlahy | Smrková prkna 18 mm |
| Materiál střechy | Dibond 3 mm |
| Značka | Monkey |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 2 do 6 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1 m |
| Použité materiály | Dibond 3 mm, HDPE plast, kov, severský smrk, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Rozměr prvku (délka x šířka x výška ) - m | 2,18 x 3,88 x 2,68 m |
| Speciální vlastnost | Edukační |
| Velikost bezpečnostních zon - m | 5,2 x 6,9 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Výška podesty - cm | 80 cm |
| Způsob kotvení | betonáž |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |