+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Kolotoč Bunny o průměru 140 cm je sestrojen z masivní konstrukce, která odolá běžnému vandalismu.
Kolotoč je kvalitní, dobře se točí a jistě přinese hodně zábavy dětem od 3 do 12 let.
Konstrukce kolotoče je ocelová opatřená komaxitovým nástřikem, běžně dodáváme v červené barvě (jinou barvu konstrukce je nutno předem domluvit).
Kotvení kolotoče se betonuje dle přiloženého návodu.
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176-1:2018 ed2. |
| Maximální výška pádu prvku (m) | 0,9 m |
| Podklad | udržovaný trávník |
| Použité materiály | konstrukční ocel / borovice |
| Povrchová úprava | prášková barva komaxit |
| Průměr | 1,4 m |
| Rozměr - cm | 140 x 140 x 86 cm |
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 540 x 540 cm |
| Vhodné od | 3 do 14 let |
| Vhodné pro | exterier |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Způsob kotvení | betonáž |
| Značka | Monkey |