+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Kolotoč K05 Čtyřlístek s povrchovou úpravou z práškové barvy - komaxit, zajišťující trvanlivost a estetický vzhled. Kovové díly, které přicházejí do styku se zeminou, jako jsou základna a kotvící noha, procházejí žárovým zinkováním. Ostatní kovové části jsou upravovány zinkem galvanickou metodou a následně pokryty komaxitem. Bezpečnostní krytky slouží k uzavření hlavic šroubů a matic, což zvyšuje bezpečnost prvku. Kolotoč K05 Čtyřlístek přináší zajímavý design a je vhodným prvkem pro každou obec, školu nebo školku.
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176-1:2018 ed2. |
| Materiál konstrukce | Konstrukční ocel |
| Maximální výška pádu prvku (m) | 0,6 m |
| Podklad | udržovaný trávník |
| Povrchová úprava | prášková barva komaxit |
| Průměr | 0,7 m |
| Rozměr - cm | 47 x 214 cm |
| Vhodné od | 3 do 14 let |
| Vhodné pro | exterier |
| Výrobce | HEROLD |
| Způsob kotvení | betonovací |