+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Kolotoč s třemi sedáky je ideálním prvkem na dětském hřišti, který umožňuje třem dětem současně si užívat jízdu. Sedáky z HDPE jsou pohodlné a odolné, zatímco pozinkovaná ocel "Komax" poskytuje pevnost a spolehlivost. Tento kolotoč je zábavný a bezpečný pro děti a umožňuje jim trávit čas venku a rozvíjet své dovednosti a koordinaci.
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176-1:2018 ed2. |
| Materiál konstrukce | Konstrukční ocel |
| Maximální výška pádu prvku (m) | 0,6 m |
| Minimální plocha pro instalaci | 21 m2 |
| Podklad | udržovaný trávník |
| Povrchová úprava | prášková barva komaxit |
| Průměr | 1,1 m |
| Rozměr - cm | 1100x1050 cm |
| Vhodné od | 3 do 14 let |
| Vhodné pro | exterier |
| Výrobce | HEROLD |
| Způsob kotvení | betonovací |