+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Marimba Calypso je interaktivní hudební prvek určený pro děti i dospělé, který obohacuje každé hřiště o zcela nový rozměr hry – zvuk, rytmus a vlastní hudební projev. Díky příjemnému ladění a jednoduchému způsobu hraní je ideální i pro úplné začátečníky. Hudbu zde tvoří radostně, bez chyb a s pocitem úspěchu.
Základem nástroje je soubor hliníkových trubic, které po úderu vydávají jasné, ladné tóny v rozsahu pentatonické stupnice – snadné na improvizaci a vhodné i pro děti se zrakovým nebo mentálním omezením. Paličky jsou pevně uchyceny k nástroji, a tudíž vždy připravené k použití a bezpečné proti ztrátě.
Konstrukce je vyrobena z ocelového rámu s práškovým lakováním, doplněného o HDPE panely a nerezové nebo žárově zinkované spoje pro maximální odolnost vůči počasí a vandalismu.
Proč právě Marimba Calypso?
Hudební prvky jako Marimba Calypso proměňují běžná hřiště ve skutečný prostor pro emoce, zážitky a tvořivou hru. Skvělý doplněk do smyslových zahrad, mateřských škol i veřejných parků.
| Rozměr - cm | 170 x 62 x 107 cm |
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 362 x 470 cm |
| Výrobce | KBT Polska Sp. z o.o. |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 99 let |
| Materiál dopadové plochy | jakákoliv úprava (do 60 cm), udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | kov |
| Použité materiály | HDPE plast, kov |
| Povrchová úprava | nerez, žárovové zikování, prášková barva Komaxit |
| Speciální vlastnost | Edukační, Vhodné pro osoby s sníženou pohybovou schopností |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy, zpevněný podklad (utažené povrchy / dlažba / beton / terasy) |
| Způsob kotvení | betonáž |