+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Barevná herní sestava s nerezovou skluzavkou je určena do mateřských škol, obcí a do hotelů.
Konstrukce sestavy je ocelová pozinkovaná nebo upravená práškovou barvou. Střecha a didaktické prvky jsou vyrobeny z odolných HDPE polyethylenových desek.
Podlaha a schůdky sestavy jsou vyrobeny z protiskluzového materiálu.
Určeno pro děti od 1 do 8 let
Nutný dohled na děti od 1 do 6 let
Výška volného pádu z 0,59 metru
| Materiál Podlahy | Vodobzdorná překližka 18 mm |
| Materiál střechy | HDPE panely |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 2 do 6 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | kov |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1 m |
| Použité materiály | HDPE plast, kov, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | nerez, žárovové zikování, prášková barva Komaxit |
| Speciální vlastnost | Antivandal |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Způsob kotvení | betonáž |
| Šířka | 96 |
| Výrobce | HEROLD |
| Výška | 215 |