Herní domek Antivandal 0815-1

Herní domek Antivandal 0815-1
Herní domek Antivandal 0815-1
Herní domek Antivandal 0815-1

Certifikováno dle ČSN EN 1176-1:2017

Ve výrobě (5 týdnů)
Původní cena vč. DPH: 73 537 KčSleva: 5 %
KódOC0815-2
Konečná cena70 035 KčKoupitbez DPH57 880 Kč

Doplňky k produktu

Vstupní revizní kontrolaVstupní revizní kontrola
Na objednávku
3 320 Kč
Roční revizní kontrolaRoční revizní kontrola
Na objednávku
1 790 Kč
Skrýt další produktyZobrazit další produkty

Krásná herní sestava v designu domečku, v modro-žlutém provedení, z kolekce Steel rozzáří všechna dětská očka :-). Tato ocelová série je nekonečným zdrojem inspirace na zábavu pro mladší i starší děti. Sady vybavení z této série lze dokonale přizpůsobit potřebám dětí a dostupnému prostoru. Obsahují různé atraktivní pohyblivé prvky, které vytvářejí skvělé cvičiště pro motorickou koordinaci. Umožňují velké skupině dětí hrát si společně, což pomáhá navazovat vztahy a také učí týmové práci a zdravé konkurenci. Sestava je vhodná pro mateřské školy, obce, restaurace nebo k doplnění stávájících hřišť. Prvek je určen pro děti od 3 do 14 let. Pro děti mladší 6 let doporučujeme dohled dospělé osoby.

Předností sestavy je možnost hraní pro handicapované děti na kolečkovém křesle a tím jim dát možnost včlenit se mezi ostatní děti.

Prvek je vyroben z kvalitních materiálů, které velmi dobře odolávají hrám, počasí i vandalům. Konstrukce je z nerezové oceli s profilem 80x80 mm ošetřené žárovým pozinkem a práškově lakované. Plošiny jsou z odolné desky HPL, boční panely jsou vyrobené z kvalitního HDPE plastu, který je velmi odolný. Kontstrukce je doplněna gumovými kryty pro větší bezpečí. Kovové kotvy vyrobené z žárově pozinkované oceli jsou ukotveny uložením do betonového lože a tím zajistí stabilitu a bezpečnost celé sestavy. 

Dopadová výška sestavy je 1 m, tudíž není vyžadována speciální dopadová plocha a postačí udržovaný trávník.

Přesto doporučujeme položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.

Za příplatek je možnost vybrat jiný barevný design - výběr z barev: zeleno-černá, červeno-černá, modro-černá a hnědo-černá.

Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

 

Délka175
Dopadová výška60 cm
Kotveníbetonovací
Počet uživatelů5 osob
Použitý materiálocel/desky HPL/plast
Povrchová úpravažárový pozink/práškové lakování
Šířka 99
Velikost bezpečnostních zón16,9 m2
Vhodné pro3-12 let
Výška164
Materiál dopadové plochyudržovaný trávník dle normy
Certifikát shody s normouČSN ENN 1176-1:2017
PopisParametry