Fitness stroj - Bradla

Fitness stroj - Bradla
Fitness stroj - Bradla
Fitness stroj - Bradla
Fitness stroj - Bradla
Fitness stroj - Bradla
Fitness stroj - Bradla

Certifikováno dle ČSN EN 16630:2016

Na objednávku
Původní cena vč. DPH: 23 110 KčSleva: 5 %
KódVVZF08
Konečná cena22 010 KčKoupitbez DPH18 190 Kč

Fitness stroj - Bradla - na zařízení je možné provádět cviky zaměřené zejména na vrchní část těla: triceps, svaly horních končetin, ramena a prsní svaly. Cvičení na bradlech slouží zejména na nárůst síly a svalové hmoty v procvičovaných svalových partiích.

Jak cvičit - postavte se mezi tyče, tváří směrem ven. Umístěte obě ruce na paralelní tyče, přičemž budete mít narovnaná záda. Zvedněte kolena k hrudníku, čímž procvičíte břišní svalstvo. Druhým cvikem, kterým procvičíte bicepsy, ramena a tricepsy jsou kliky na bradlech. Během cvičení provádějte pomalé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornění - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.


Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 780 × 3 614 mm.

KotveníBetonování
MateriálŽárově zinkovaná ocel
Minimální plocha pro instalaci478x361,4 cm
Nosnost150 kg
Vhodné proMinimální výška uživatele 140 cm
PopisParametry