Vážení zákazníci, od 11.6. do 30.6.2024 pro vás máme DOPRAVU ZDARMA :) na sortiment dětských hřišť, dětských domečků a doplňků na hřiště na soukromé zahrady.

Dětský park Březová

Heroland je dětský herní park, který skýtá spoustu možností, jak Vaše děti zabavit. Najdete zde nafukovací venkovní trampolíny pro malé i velké, skluzavky, prolézačky, dětské domečky, houpačky, lanovku, didaktické hry, edukační hry, kolotoče, obrovské pískoviště, vodní svět a mlhoviště, nafukovací dráhu se šlapokárami, pirátskou loď, největší hranolkoviště v ČR a mnoho dalších atrakcí. Kromě této zábavy zde můžete krmit domácí zvířátka – ovce a kozy. O víkendech jsou připraveny také jízdy na koních. Občerstvení je otevřeno každý den. Park je otevřen od 15. 4. do 15. 10. Více sledujte na našem FB profilu.

Veškeré dětské domečky a sestavy jsou výrobky firmy Herold. Díky parku tak máte možnost některé výrobky vidět na živo a osobně si je vyzkoušet.

V parku se pořádají také akce pro školy a školky, nabídku naleznete na našich webových stránkách. Také nabízíme možnost firemních aktivit – teambuilding. Kdo má zájem, může zde po domluvě uspořádat oslavu narozenin. Park je také možno pronajmout na privátní akce a pro zájemce je možné domluvit catering. Kapacita parku je až 1000 osob včetně dětí a parkoviště pojme cca 250 aut.

Veškeré informace, včetně kontaktního formuláře, naleznete na webových stránkách: www.heroland.cz

Kontakt na provozovatele:

Heroland s.r.o. Březová 3, Úmonín email: info@heroland.cz tel.: +420 721 403 670 www.heroland.cz

Jak se k nám dostanete?

Obec Březová se nachází v okrese Kutná Hora poblíž hlavní silnice vedoucí z Kutné Hory do Zruče nad Sázavou.

Přesná adresa našeho parku je:

Březová 3 28601 Úmonín okres Kutná Hora GPS souřadnice pro vaši navigaci: 49.878129,15.254731