+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Teleskop ŽLUTÝv hodnotě 399 Kč
Granulátová podložka s vruty ke hřištím 8x8x1cmv hodnotě 18,0 Kč+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Představujeme dětské hřiště Velký pirát WILLIAM z ekonomické řady Eko-Line.
Naše hřiště zajistí Vašim dětem dlouhé chvíle zábavy díky skluzavce o délce 2,90 m, své dovednosti si vyzkouší na rovné horolezecké stěně s úchyty a na věž mohou vystoupat také po žebříku nebo po šikmé stěně. O ještě více dobrodružství se postarají prodloužená ráhna na obou stranách doplněná o provazový žebřík a šplhací lano. Hřiště Velký pirát William je navíc vybaveno houpačkovou konstrukcí určenou pro jednu houpačku a houpačku typu hnízdo. A aby pirátská atmosféra byla dokonalá, nechybí stožár s pirátskou vlajkou.
Hřiště je za příznivou cenu, ale zároveň se může pochlubit výrobou z kvalitních materiálů, jako jsou hoblované hranoly a prkna s povrchovou úpravou – hnědá impregnace, a také stabilní konstrukcí. Na zakázku lze část hřiště (střechu a plot) ošetřit opalováním, které dodá hřišti výrazný pirátský vzhled a zároveň prodlouží jeho životnost.
Hřiště je vyrobeno českou firmou Herold a samozřejmostí je splnění bezpečnostního certifikátu EN 71.
Bezpečnost, stabilita a kvalitní materiály jsou u nás na prvním místě.
POZOR: SOUČÁSTÍ BALENÍ NENÍ SKLUZAVKA ANI HOUPAČKA HNÍZDO. TYTO DOPLŇKY SI PROSÍM ZVOLTE DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU V PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Kompletní balení obsahuje:
POZOR: SOUČÁSTÍ BALENÍ NENÍ SKLUZAVKA ANI HOUPAČKA HNÍZDO. TYTO DOPLŇKY SI PROSÍM ZVOLTE DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU V PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Navíc nabízíme letošní rok ke skluzavce Monkey´s Home drobný dárek:
POZOR NEPLATÍ U SKLUZAVKY EKO-LINE!

| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Certifikát shody s normou | Prohlášení o shodě s ČSN EN 71 - pro hračky a domácí hřiště |
| Použité materiály | severský smrk |
| Povrchová úprava | impregnace (středně hnědý odstín) |
| Způsob kotvení | závrtné |
| Nevhodné pro | veřejná a komerční prostranství |
| Výška podesty - cm | 150 cm |
| Vhodná délka skluzavky | 2,9 m |
| Záruka | 2 roky |
| Spotřeba lazury na nátěr (l) | 5,15 l |
| Možnosti | možné namontovat zrcadlově |
| Celková váha balení | 302 kg |
| Délka balení (mm) | 2860 |
| Nosnost | 250 kg |
| Rozměr - cm | 478x548x298 cm |
| Šířka balení (mm) | 800 |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Výška balení (mm) | 420 |