+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Teleskop ŽLUTÝv hodnotě 399 Kč
Granulátová podložka s vruty ke hřištím 8x8x1cmv hodnotě 18,0 Kč+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Představujeme krásné dětské hřiště Malý pirát RED z ekonomické řady Eko-Line. Naše hřiště dopřeje Vašim dětem tu správnou pirátskou zábavu a pořádný trénink síly a rovnováhy, kterou potřebuje každý správný pirát.
Hřiště nabízí aktivní zábavu na modré skluzavce o délce 2,20 m, na šikmé stěně a žebříku, a díky přidané rampě i na dvou houpačkách. Aby hřiště bylo kompletní nesmí chybět stožár s pirátskou vlajkou a dřevěné kormidlo :-)
Hřiště je za příznivou cenu, ale i přesto se může pochlubit výrobou z kvalitních materiálů, jako jsou hoblované hranoly a prkna ze severského smrku s povrchovou úpravou – hnědá impregnace, a stabilní konstrukcí. Na zakázku lze část hřiště (střechu a plot) ošetřit opalováním, které dodá hřišti pirátský vzhled a prodlouží životnost hřiště.
Hřiště je vyrobeno českou firmou Herold a samozřejmostí je splnění bezpečnostního certifikátu EN 71.
Bezpečnost, stabilita a kvalitní materiály jsou u nás na prvním místě.
Kompletní balení obsahuje:
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Certifikát shody s normou | Prohlášení o shodě s ČSN EN 71 - pro hračky a domácí hřiště |
| Použité materiály | severský smrk |
| Povrchová úprava | impregnace (středně hnědý odstín) |
| Způsob kotvení | závrtné |
| Nevhodné pro | veřejná a komerční prostranství |
| Výška podesty - cm | 120 cm |
| Vhodná délka skluzavky | 2,2 m |
| Záruka | 2 roky |
| Spotřeba lazury na nátěr (l) | 3,56 l |
| Možnosti | možné namontovat zrcadlově |
| Celková váha balení | 175 kg |
| Délka balení (mm) | 2850 |
| Nosnost/max. zatížení | 265 kg/ 3-4 osoby |
| Rozměr - cm | 465 x 388 x 245 cm |
| Šířka balení (mm) | 800 |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Výška balení (mm) | 400 |