+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Samolepky A5 Vodní světv hodnotě 99,0 Kč
Granulátová podložka s vruty ke hřištím 8x8x1cmv hodnotě 54,0 Kč+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Představujeme krásné dětské hřiště Malý pirát HOOK v ZELENÉ variantě z ekonomické řady Eko-Line. Naše hřiště dopřeje Vašim dětem tu správnou pirátskou zábavu a pořádný trénink síly a rovnováhy, kterou potřebuje každý správný pirát.
Hřiště nabízí aktivní zábavu na skluzavce o délce 2,20 m v zelené barvě, na šikmé stěně a žebříku, a díky přidané rampě i na dvou houpačkách (houpačky nejsou součástí). Aby hřiště bylo kompletní nesmí chybět stožár s vlajkou pirát a dřevěné kormidlo :-)
Hřiště je za příznivou cenu, ale i přesto se může pochlubit výrobou z kvalitních materiálů, jako jsou hoblované hranoly a prkna ze severského smrku s povrchovou úpravou – hnědá impregnace, a stabilní konstrukcí. Střecha je vyrobena z kvalitní plachtoviny v zelené barvě, která vydrží povětrnostní podmínky. Plachta je dodávána bez potisku, možnost objednat s potiskem za příplatek.
Hřiště je vyrobeno českou firmou Herold a samozřejmostí je splnění bezpečnostního certifikátu EN 71.
Bezpečnost, stabilita a kvalitní materiály jsou u nás na prvním místě.
Kompletní balení obsahuje:
iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/PHUY5fL7io8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Certifikát shody s normou | Prohlášení o shodě s ČSN EN 71 - pro hračky a domácí hřiště |
| Použité materiály | severský smrk |
| Povrchová úprava | impregnace (středně hnědý odstín) |
| Způsob kotvení | závrtné |
| Nevhodné pro | veřejná a komerční prostranství |
| Výška podesty - cm | 120 cm |
| Vhodná délka skluzavky | 2,2 m |
| Záruka | 2 roky |
| Spotřeba lazury na nátěr (l) | 3,16 l |
| Možnosti | možné namontovat zrcadlově |
| Délka balení (mm) | 2980 |
| Nosnost/max. zatížení | 265 kg/ 3 - 4 osoby |
| Rozměr - cm | 472 x 450 x 278 cm |
| Šířka balení (mm) | 800 |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Výška balení (mm) | 500 |
| Země původu | ČR |
| Způsob kotvení | závrtné kotvy (součástí) |