+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Granulátová podložka s vruty ke hřištím 8x8x1cmv hodnotě 54,0 Kč+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Představujeme dětské hřiště ADÉLKA 2024.
Hřiště patří mezi nejjednodušší dětská hřiště současnosti. Tato herní konstrukce je ideálním řešením pro vytvoření základního dětského hřiště na Vaší zahradě. Konstrukce umožňuje instalaci houpaček a skluzavky o délce 2,20 m, díky čemuž zajistí dětem dostatek zábavy i pohybových aktivit. Skluzavka ani houpačky nejsou součástí balení.
Hřiště je za příznivou cenu, ale i přesto se může pochlubit výrobou z kvalitních impregnovaných mimostředových profilů, které zajišťují dlouholetou životnost a stabilitu bez známek opotřebení. Pro zajištění ochrany dřeva je hřiště nutné před prvním použitím ošetřit ochrannou lazurou na dřevo, přičemž tento nátěr doporučujeme opakovat alespoň jednou za dva roky pro prodloužení životnosti dřeva.
Hřiště je vyrobeno českou firmou Herold a samozřejmostí je splnění bezpečnostního certifikátu EN 71.
Bezpečnost, stabilita a kvalitní materiály jsou u nás na prvním místě.
Kompletní balení obsahuje:
Navíc nabízíme letošní rok ke skluzavce Monkey´s Home drobný dárek :
POZOR NEPLATÍ U SKLUZAVKY EKO-LINE!

| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Certifikát shody s normou | Prohlášení o shodě s ČSN EN 71 - pro hračky a domácí hřiště |
| Použité materiály | severský smrk |
| Povrchová úprava | impregnace (středně hnědý odstín) |
| Způsob kotvení | závrtné |
| Nevhodné pro | veřejná a komerční prostranství |
| Výška podesty - cm | 120 cm |
| Vhodná délka skluzavky | 2,2 m |
| Záruka | 2 roky |
| Spotřeba lazury na nátěr (l) | 1,8 l |
| Možnosti | možné namontovat zrcadlově |
| Délka balení (mm) | 3050 |
| Nosnost/max. zatížení | 140kg |
| Rozměr - cm | d. 369 x š. 367 x v. 207 cm |
| Šířka balení (mm) | 1020 |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Výška balení (mm) | 260 |
| Země původu | ČR |