+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Prvek Xylofon – větrné piano je skvělým prvkem do parků, škol, či školek.
Jeho klidné a jemné tóny navodí v parku či o přestávce ve škole správný čas pro relax.
Skládá se z kovových tyčí, které jsou umístěny v jednom řádku, udeřením do tyčí speciální paličkou vydají požadované tóny.
K hraní na Xylofonu nepotřebujete žádné speciální dovednosti, tudíž je to skvělá cesta jak např, u dětí probudit zájem o hudební nástroje. U tohoto prvku se meze s experimentováním nekladou, je skvělým prvkem, kde děti rozvíjí svou kreativitu.Doporučujeme k prvku dokoupit i jiné hudební prvky, pro větší prožitek a zábavu. Nejvíce s pianem ladí Trubicové zvony Les nebo Zvonečky Monk.
Prvek je určený k zakotvení, kotva je součástí balení společně s nástrojem a speciální paličkou.
| Minimální plocha pro instalaci | 350 x 425 cm |
| Rozměr - cm | 47,5 x 123,5 x 104,5 cm |
| Výrobce | KBT Polska Sp. z o.o. |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 99 let |
| Materiál dopadové plochy | jakákoliv úprava (do 60 cm), udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | kov |
| Použité materiály | HDPE plast, kov |
| Povrchová úprava | nerez, žárovové zikování, prášková barva Komaxit |
| Speciální vlastnost | Edukační |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy, zpevněný podklad (utažené povrchy / dlažba / beton / terasy) |
| Způsob kotvení | betonáž |