+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Pružinová houpačka "Loď" je fantastickým doplňkem pro Vaši obec, školu či školku. Její unikátní design v podobě lodi zaručuje nejen zábavu pro děti, ale také bezpečnost a trvanlivost díky vysokým standardům materiálů.
Pružina houpačky je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, který je perfektní volbou pro venkovní hřiště. Ocel je totiž vysoce odolná vůči korozi, což je zásadní, pokud je houpačka umístěna venku a vystavena vlhkosti. HDPE odolný plast z kterého je vyrobena samotná houpačka je též vysoce kvalitním a spolehlivým materiálem. V horkých dnech nehrozí jeho rozpálení a v zimě sedák nezmrzne. HDPE plast je také odolný vůči UV záření, takže houpačka Vám ani v průběhu let nevybledne a neztratí barvu.
Montáž houpačky je jednoduchá, ale v případě že byste si s montáží nechtěli dělat starost, rádi Vám nabídneme montáž od našich certifikovaných montážníků.
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 300 x 300 cm |
| Výrobce | HEROLD |
| Celková nostnost - kg | do 50 kg |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 2 do 6 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | plast |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 0,6 m |
| Počet uživatelů | 1 dítě |
| Použité materiály | HDPE plast, kov |
| Povrchová úprava | nerez, žárovové zikování, prášková barva Komaxit |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Způsob kotvení | betonáž |