+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Dětský domek Pavlína je vhodný k umístění do škol a školek pro děti všeho věku. Ale je vhodný také pro restaurace, hotely, dětská centra apod.
Domek obsahuje – 2x okna s okenicemi, 1x dveře bez možnosti uzamknutí, podlahu.
Celá konstrukce je tvořena panely ze smrkových palubek, které vytváří kompaktní celek.
Kovové části, jako je spojovací materiál, kotvení a závěsné panty jsou ošetřeny žárovým zinkováním, případně je použit nerezový materiál a nehrozí tak nebezpečí koroze.
Veškeré dřevěné části jsou ošetřeny dvojitým nátěrem vodou ředitelnou lazurou, která obsahuje impregnační složky. Tento postup zajišťuje dlouhodobou ochranu dřeva před povětrnostními vlivy, vlhkostí a škůdci, přičemž si dřevo zachovává svou přirozenou krásu.
K tomu je střecha domku vyrobena z materiálu Dibond s hliníkovým jádrem o síle 3 mm. Tento materiál je stálobarevný a vysoce odolný. Nedochází tedy k vyblednutí barvy vlivem počasí ani při dlouholetém užívání.
Součástí dodávky je i montážní návod. Pro objednání montáže přejděte na zvolenou variantu
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 0 do 6 let, 2 do 6 let, 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | jakákoliv úprava (do 60 cm), udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | severský smrk |
| Materiál Podlahy | Smrková prkna 18 mm |
| Materiál střechy | Dibond 3 mm |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 0,6 m |
| Použité materiály | Dibond 3 mm, HDPE plast, kov, severský smrk |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub), nerez, žárovové zikování |
| Rozměr prvku (délka x šířka x výška ) - m | 1,35 x 1,35 x 1,77 m |
| Velikost bezpečnostních zon - m | 4,35 x 4,35 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, zpevněný podklad (utažené povrchy / dlažba / beton / terasy) |
| Způsob kotvení | závrtné |