Hry na zahradu a houpadla Monkey Road – montáž do svahu

Hry na zahradu a houpadla Monkey Road – montáž do svahu
Popis produktu

Požadavky na montáže jsou různé. Někdy nemají hotely či penziony velkou rovnou plochu, kam by se dalo hřiště umístit, a tak je třeba využít toho, co je k dispozici. U této montáže byl prostor na hřiště přímo ve svahu.


Bylo zde tedy třeba udělat přípravy ještě před montáží. Svah se musel odkopat. Vzhledem k tomu, že zde bylo herních prvků více, musely se odkopáním vytvořit arkády. Zákazník byl v tomto případě nachystán předem a stavební úpravy pozemku připravil.

 

Nás tedy čekalo „pouze“ vynosit veškeré herní prvky do svahu a namontovat je do určených arkád. Vzhledem k tomu, že terén byl čistá hlína, nečekaly nás žádné velké komplikace a herní prvky se tak mohly namontovat.

Pod herními prvky je potřeba mít vždy vyhovující dopadovou plochu, což v tomto případě byla kůra. Pod herní prvky se tedy natáhla netkaná textilie, která zamezí prorůstání trávy, prvky se namontovaly a vše se zasypalo řádnou vrstvou kůry.

Tato montáž tedy proběhla bez komplikací, díky tomu, že zákazník si terén řádně připravil. Prosíme, pokud nepožadujete úpravu terénu od nás, kterou si předem řádně domluvíte, mějte terén připravený, abychom mohli prvky rovnou namontovat a zbytečně se práce nekomplikovala. :)

 

Parametry produktu