Workoutový prvek - Monkey's Schody velké

Workoutový prvek - Monkey's Schody velké
Vaše cena s DPH14 830 Kč
Vaše cena bez DPH12 256 Kč
KódWS0042128
Hmotnost stavby100
Kotveníbetonovací
Podkladudržovaný trávní
Použitý materiálseverský smrk
Povrchová úpravaimpregnace
Rozměr sestavy140x170x80
Údržbapravidelná del ČSN EN 16630:2016
Velikost bezpečnostních zón440x470
Vhodné od14-99 let
Vhodné prouživatele od 140 cm
VýrobceHEROLD
Výška pádu (m)0.8
Záruka5 let
Dostupnost:
Skladem 1 ks

Monkey's Schody jsou určena k budování svalové síly a vytrvalosti nohou. Napomíhají rozvoji obratnosti celého těla při cvičení s valstní vahou. určeno pro vekovní použití.Sestava je vhodná do obcí, parků a ke školám a pomáhá rozvíjet pohybovou aktivitu občanu.

Zařízení je uzpůsobeno pro cvičící osoby s minimální výškou 140 cm.

Monkey's Schody velké obsahuje:

4x nášlapy ve výškách 35 až 80 cm

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

Sestava je tvořena masivní konstrukcí z lepených hranolů 12x12 cm, kotvených do terénu kovovými kotvami do betonového ložie. Kotvení také zamezuje kontaktu dřeva se zemí,aby vám sestava dlouho vydržela.

Pro zvýšení životnosti doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který zároveň dřevu dodá zářivější odstín.

Sestava nemá žádné požadavky na dopadovou plochu. Proto je možné ji kotvit přímo na trávník. Zachová si tak svůj přírodní vzhled a nenásilně tak doplní okolí, ať již budete sestavu umisťovat do praku nebo lesa, zároveň ale rovnými liniemi nenaruší moderní vzhled měst a obcí. Přesto doporučujeme pod věž položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.

Pro doplnění tohoto a jiných workoutových hřišť nabízíme širokou škálu cvičících fitness prvků a sestav.