Monkey's Workoutová sestava B

Monkey's Workoutová sestava B
35 600 Kč 29 421 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:čtvrtek 6. květnaPřepravní společností:čtvrtek 13. května

Monkey's Workoutová sestava B je zařízení určené k provádění cviků ve venkovním prostředí jak individálně, tak i ve skupině. Na sestavě lze provádět základní workoutové cviky. Žebříky a hrazdy jsou určeny k rozvoji síly při cvičení s vlastní vahou. Sestava je vhodná do obcí, parků a ke školám a pomáhá rozvíjet pohybovou aktivitu dětí, mládeže i dospělých.

Zařízení je uzpůsobeno pro cvičící osoby s minimální výškou 140 cm.

Monkey's workoutová sestava B obsahuje:

2x hrazda ve výšce ve výškách 70 cm a 1 m

1x vodorvná žebřina ve výšce 2,3 m

1x svislá žebřina

2x šplhací tyče do výšky 2,5 m

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

Sestava je tvořena masivní konstrukcí z lepených hranolů 12x12 cm a kovových trubek o průměru 38 mm, které jsou ošetřeny žárovým pozinkem. Všechny dřevěné části jsou ošetřeny kvalitní impregnací, přesto doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který zároveň dřevu dodá zářivější odstín. Sestava je kotvená do terénu kovovými kotvami do betonového lože, které zajišťuje stabilitu a zamezuje kontaktu dřeva se zemí,aby vám sestava dlouho vydržela.

Cvičící sestava má pádovou výšku o velikosti vyšší než 1,5 m je tedy pod sestavou třeba vytvořit dopadovou plochu tlumící pád o velikosti 33 m2.

Dopadové plochy je možné vytvořit ze sypkého materiálu (písku, kačírku kůry) o síle min 30cm.

Jako ideální řešení doporučujeme dopadové desky Grass nebo Saf, které jsou jednoduché na instalaci i vlastní údržbu a zároveň chrání trávník pod hřištěm proti vyšlapání.

 Pro doplnění tohoto a jiných workoutových hřišť nabízíme širokou škálu cvičících fitness prvků a sestav.