Workoutová sestava J

Workoutová sestava J
25 961 Kč 21 455 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:pátek 6. lednaPřepravní společností:pátek 13. ledna
Popis produktu

Monkey's Workoutová sestava J je fitness zařízení určené k provádění cviků ve venkovním prostředí. Žebříky a hrazdy jsou určeny k rozvoji síly při cvičení s vlastní vahou. Sestava je vhodná do obcí, parků a ke školám a pomáhá rozvíjet pohybovou aktivitu děti, mládeže i dospělých. 

Zařízení je uzpůsobeno pro cvičící osoby s minimální výškou 140 cm.

Monkey's workoutová sestava J obsahuje:

1x Bradla ve výšce 130 v šířce 55cm

2x hrazda ve výšce 230 a 250cm

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

Sestava je tvořena masivní konstrukcí z lepených hranolů 12x12 cm a kovových trubek o průměru 38 mm, kotvených do terénu kovovými kotvami do betonového lože. Kotvení tak zajišťuje stabilitu a zamezuje kontaktu dřeva se zemí, aby sestava dlouho vydržela. Pro zvýšení životnosti doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který zároveň dřevu dodá zářivější odstín.

Sestava nemá žádné požadavky na dopadovou plochu. Proto je možné ji kotvit přímo na trávník. Zachová si tak svůj přírodní vzhled a nenásilně tak doplní okolí, ať již budete sestavu umisťovat do parku nebo lesa, zároveň ale rovnými liniemi nenaruší moderní vzhled měst a obcí. Přesto doporučujeme pod věž položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.

Pro doplnění tohoto a jiných workoutových hřišť nabízíme širokou škálu cvičících fitness prvků a sestav.

Parametry produktu
Hmotnost stavby90
Kotveníbetonovací
Podkladudržovaný trávníl
Použitý materiálseverský smrk/ kov
Povrchová úpravaimpregnace / žárový pozink
Rozměr sestavy390x155x260
Údržbapravidelná dle ČSN EN 16630:2016
Velikost bezpečnostních zón690x455
Vhodné od14-99 let
Vhodné prouživatele od 140 cm
VýrobceHEROLD
Výška pádu (m)1,3