Spolupráce

Proč se stát naším partnerem?

  • osvědčené produkty
  • podpora našich partnerů
  • 4 možnosti, jak navázat spolupráci

Navázat spolupráci se zajetou společností a za provize jí přeprodávat zboží je dnes velmi oblíbenou možností. Tuto možnost nabízíme i vám a to za velmi zajímavé provize! Vyberte si způsob spolupráce, který vám vyhovuje a neváhajte nás kontaktovat!
 

Affiliate systém

Pokud naše produkty neznáte moc dobře a nechcete se starat o objednávky, můžete využít tento způsob spolupráce. Tento způsob je velmi oblíbený, protože váš jediný úkol je zprostředkovat objednávku. To je možné udělat například tak, že si na své stránky dáte náš banner a pokud kdokoliv na ten banner klikne a v našem e-shopu udělá objednávku, provize je vaše!


Affiliate systém - montážní firma

Pokud jste firma, která je schopna zajistit montáž našich dětských hřišť, nabízíme vám vyšší provizi, než ostatním. Podmínkou je účast na placeném školení, které pro partnery pořádáme jednou ročně. Pokud se stanete naším partnerem, získáte nové zákazníky a v případě zrostředkování nové objednávky zajímavé provize.


Dealerský systém - montážní firma bez webových stránek 

Jste firma, která je schopna zajistit montáž, ale nemáte webové stránky? Ani toto není problém. Zapojte se do našeho dealerského systému! Na našich stránkách vám zřídíme speciální dealerský účet a vy tak budete moci objednávat na sebe, nebo rovnou na zákazníka s dealerskou slevou (provizí).

Dealerský systém - vlastní internetový obchod

Ameriku zaplavil takzvaný "dropshipping" a neuvěřitelnou rychlostí se dostává i k nám. Jde zde o to, že si můžete pořídit vlastní internetový obchod a nemusíte mít žádné zboží! Pokud si svůj e-shop zařídíte, spojte se s námi a my vám budeme do vašeho e-shopu v pravidelných intervalech posílat xml feed, který obsahuje informace o našich produktech. Zákazník tak nepozná žádný rozdíl a vy se budete starat jen o propagaci vašich stránek, respektive našich výrobků.

V případě Vašeho zájmu prosím kontaktujte:
Michaela Ouřecká
ourecka@skluzavky.cz
Tel. 606 089 059