+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Pružinová houpačka "Včelka" je bezpochyby úžasným přídavkem pro Vaši obec, školu či školku, který okouzlí dětské oči svým jedinečným designem a zároveň nabízí trvanlivost a bezpečnost.
Materiál: Houpačka je vyrobena z vysokopevnostního HDPE materiálu (High-Density Polyethylene), což zajišťuje odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Pružina je vyrobena z nerezové oceli, což zaručuje stabilitu a dlouhou životnost.
Bezpečnost: Tato pružinová houpačka splňuje přísné bezpečnostní normy pro dětská hřiště. Pružina je navržena tak, aby byla bezpečná a měla minimální riziko zranění.
| Výrobce | HEROLD |
| Celková nostnost - kg | do 50 kg |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 2 do 6 let |
| Materiál dopadové plochy | jakákoliv úprava (do 60 cm), udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | plast |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 0,6 m |
| Počet uživatelů | 1 dítě |
| Použité materiály | HDPE plast, kov |
| Povrchová úprava | nerez, žárovové zikování, prášková barva Komaxit |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Způsob kotvení | betonáž |