+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Sestava kouloviště je vhodná pro užití ve školách a školkách, ale i na obecní hřiště, nebo k penzionům a restauracím.
Pomáhá u dětí rozvíjet přesnost, koordinaci a trpělivost.
Koloviště se skládá ze čtyř herních stolů propojených čtyřmi drahami.
Stoly jsou vhodné pro použití plastových nebo dřevěných koulí o průměru 65-75mm. Jedna dřevěná koule je součástí dodávky.
Dráha kouloviště je vyrobena z kvalitních materiálů severského smrku, dibondu, a pozinkovaných trubek.
Samozřejmostí je certifikace s normou ČSN EN 1176-1.
Kouloviště nemá žádné speciální požadavky na dopadovou plochu a tak může být jako podklad použit jakýkoliv rovný povrch. Konstrukce je do terénu kotvena ocelovými trubkami, které jsou chráněny proti korozi žárovým zinkováním a uloženy do betonového lože.
Jednotlivé stoly a dráhy jsou dodávány již smontované. Součástí dodávky je i návod a schéma, dle kterého se jednotlivé stoly napojí do celkové dráhy. Pořadí a umístění stolů, ale může být individuálně změněno dle potřeb. Je však důležité dodržet doporučený sklon aby koule nebyly v drahách přiliš rychlé, nebo naopak pomalé a nezastavovaly se.
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 14 let, 3 do 99 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1 m |
| Použité materiály | Dibond 3 mm, HDPE plast, kov, severský smrk, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Rozměr prvku (délka x šířka x výška ) - m | 5,5 x 1,5 x 1 m |
| Speciální vlastnost | Edukační |
| Velikost bezpečnostních zon - m | 8,5 x 4,5 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Značka | Monkey |
| Způsob kotvení | zemní vruty |