+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Pískoviště je vhodné pro umístění v mateřských školách a školkách. Je vhodné i pro obecní hřiště, do restaurací, k hotelům a penzionům.
Pískoviště je vyrobeno z kvalitních lepených smrkových prken, které jsou použity i na sedací části píškoviště. Veškeré dřevěné části jsou ošetřeny dvojitým nátěrem vodou ředitelnou lazurou, která obsahuje impregnační složky. Tento postup zajišťuje dlouhodobou ochranu dřeva před povětrnostními vlivy, vlhkostí a škůdci, přičemž si dřevo zachovává svou přirozenou krásu.
Do pískoviště doporučujeme kopaný písek o jemnostní frakci 0-4mm, který má vhodnou vlhkost, tak aby bábovičky dobře držly tvar. Písek není součástí dodávky.
Společně s pískovištěm obdržíte: Podložku pod pískoviště z netkané textilie, krycí síť s gumolanem vč. úchytek, závrtné kotvení.
Pískoviště je dodáváno v demontu společně s veškerým potřebným spojovacím materiálem kotvením a návodem, dle kterého je možné pískoviště sestavit. Pokud i přesto si na montáž sami netroufáte, rádi Vám ji zajistíme - cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.
| Rozměr - cm | 3,5x3,5x0,3m |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 0 do 6 let, 2 do 6 let |
| Materiál dopadové plochy | jakákoliv úprava (do 60 cm) |
| Materiál konstruce | severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 0,6 m |
| Použité materiály | kov, severský smrk |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub), nerez, žárovové zikování |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina |
| Značka | Monkey |
| Způsob kotvení | závrtné |