Modulární sestava Camelot M13 100

Modulární sestava Camelot M13 100
236 120 Kč 195 141 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:čtvrtek 29. prosincePřepravní společností:čtvrtek 5. ledna
Popis produktu

Krásná velká sestava s dvěmi kvalitními laminátovými skluzavkami vhodná pro MŠ, obce a restaurace, hotely a školky. Tělo sestavy je tvořené dvěma věžemi spojenými houpací lávkou. Děti si užijí spoustu zábavy na lezecké stěně s lezecími kameny, na lezecké síti a s herním polem OXO. Mohou prolézat dvěma tubusovými průlezkami a houpat se na houpačkové přístavku s houpačkou a hnízdem. Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.

Sestava Camelot M13 100 obsahuje: 4x věž se střechou, 1x lezecí stěna s kameny, 1x houpací lávka, 1x šikmá lezecí síť, 2x průlezkový tubus, 1x herní pole OXO, 1x schůdky se zábradlím, 1x přístavek s řetízkovou houpačkou (součástí sestavy), 1x přístavek s hnízdem (hnízdo není součástí)

Sestava je uzpůsobena na dvě skluzavky, které nejsou součástí. K sestavě je zapotřebí skluzavka s nástupní výškou 1m. Vybrat si můžete v souvisejících produktech nebo na http://www.monkeys.cz/detske-skluzavky , kde naleznete mnoho dalších druhů skluzavek.

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

Životnost sestavy zaručuje kvalitní impregnované dřevo, kotvení zaručuje výbornou stabilitu a jednoduchou montáž. Kotvení také zamezuje kontaktu dřeva se zemí, aby vám sestava dlouho vydržela. Pro další zvýšení životnosti doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva.

Na střechu je použit odolný sendvičový materiál Dibond s hliníkovým jádrem o síle 3mm. Jedná se o materiál, který si zachovává svou životnost a barvu po dlouhá léta. Střecha tak nešedne a netrpí jako tomu bývá u dřevěných střech.

Jako dárek, je u této sestavy střecha dodávána v pěkném designu Muchomurka s beruškou, což zajisté oživí každé hřiště.

Výška volného pádu této sestavy je 1m, proto můžete mít jako dopadovou plochu jen udržovaný trávník a není nutné tvořit speciální dopadové plochy. Přesto doporučujeme položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník proti vyšlapání a pod houpačkami před vydřením.

 

Parametry produktu
Dopadová výška1
Kotvenízatloukací špice / zemní vruty
Materiálseverský smrk/HDPE-odolný plast/vodovzdorná překližka/dibond/třívrstvý sklolaminát
Povrchová úpravaimpregnace/žárový pozink
Rozměr1020x720x290
Velikost bezpečnostních zón1320x1070
Vhodné od3-14 let
VýrobceHEROLD
VýrobceHEROLD
Materiál dopadové plochyudržovaný trávník
Certifikát shody s normouČSN EN 1176:2018-2