Monkey Roady – překvapivá montáž do původního parkoviště

Monkey Roady – překvapivá montáž do původního parkoviště
Popis produktu

Většina montáží proběhne bez velkých komplikací a jejich provedení proběhne rychle. Do této sekce rozhodně nespadá montáž Monkey Roadů, kterou museli naši montážníci provádět.

Při domlouvání montáže jsme dostali informaci, že v místě, kde má hřiště stát, je hlína. Montážníci se tedy vybavili na klasickou montáž do hlíny – lopaty, kolečka, krumpáč, kotvy, … Nutno podotknout, že montáž nebyla právě „co by kamenem dohodil“ :) Aby bylo možné hřiště správně ukotvit, bylo nutné se dostat do hloubky 70 cm. Ale naše pracovníky čekalo nemilé překvapení. Když se dostali 30 cm pod zem, narazili na asfalt. Čekali bychom, že se jedná o jeden kousek, kde se asfalt nachází. Víc na omylu jsme být nemohli. Celá plocha, kde mělo hřiště stát, bylo původní parkoviště pouze zavezené 30 cm hlíny.

Naše montážníky tedy čekal nelehký úkol – zakotvit hřiště do stanovených 70 cm. Vzhledem k tomu, že na takovou situaci nebyli připraveni, neměli s sebou patřičné vybavení. Museli tedy použít to, co měli po ruce. Což v tomto případě byla roxorová tyč a palice. Tímto způsobem museli rozbít asfalt ve všech místech, kde mělo být hřiště ukotveno. Naštěstí se zadařilo a hřiště se tak mohlo postavit. :)

Poučení pro nás? Naši montážníci od té doby jezdí lépe vybaveni, aby byli připraveni na vše možné.

Prosíme, než nám odsouhlasíte terén, nechte si provést sondu do země, abychom byli na montáž správně vybaveni a nepřišlo tak překvapení jak pro nás, tak pro vás v podobě zvýšení nákladů na montáž :)

 

Parametry produktu