+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Monkey Housenka je hravá lanová průlezka navržená pro děti ve věku 3 až 14 let, která kombinuje prvky prolézání, plazení a lezení s nápaditým designem podporujícím dětskou představivost. Prvek je navržen tak, aby děti nejen bavila fyzická aktivita, ale aby se mohly také ponořit do světa fantazie.
Veškeré plastové díly jsou vyrobeny z odolného HDPE materiálu, konstrukční ocel je chráněna žárovým zinkováním, spojovací materiál je nerezový nebo pozinkovaný. Díky nízké výšce pádu (1 m) lze prvek instalovat na udržovaný trávník, bez nutnosti dopadové plochy dle EN 1177.
Barevné varianty:
Standardní provedení je zelené, ale na přání lze dodat také ve žluté, červené nebo modré barvě.
Housenka je ideálním doplňkem pro hřiště, kde chcete propojit pohyb s hrou na představivost, a zároveň nabídnout odolný prvek, který děti zaujme na první pohled.
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 2 do 6 let, 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | plast |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1 m |
| Použité materiály | HDPE plast, kov, lana s ocelovým jádrem 16 mm, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | nerez, žárovové zikování |
| Rozměr prvku (délka x šířka x výška ) - m | 2,7 x 1 x 1,2 m |
| Velikost bezpečnostních zon - m | 5,7 x 4 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Značka | Monkey |
| Způsob kotvení | zemní vruty |