+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Sestava pro houpačku Monkey's Duoswing Mini je vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace, nebo na doplnění stávajících dětských hřišť. Houpačka je určena pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Houpačka Monkeys Duoswing Mini obsahuje: 2x Houpačkové háky s pojišťovacím řetízkem vhodné k zavěšení hnízda, 1x houpačkové hnízdo s ocelovou výztuží.
Houpačka Duoswing Mini je vyrobena z kvalitních lepených hranolů ze severského smrku. Pro prodloužení životnosti jsou dřevěné části ošetřeny dvojitým nátěrem lazurou v odstínu zlatý dub a kovové části žárovým pozinkem.
Dodávka obsahuje kotvení, konstrukci a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení a zavěšení houpačkových sedáků na kovová ráhna.
Houpačka má pádovou výšku 1 m a proto stačí jako dopadová plocha jen udržovaný trávník.
| Rozměr - cm | 224 x 300 x 182 cm |
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 680 x 300 cm |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | tlumivý povrch dle pádové výšky ČSN EN 1177 - (sypké materiály / pryžové plochy), udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1 m, do 1,5 m |
| Počet uživatelů | 1 dítě, 2 děti, S hnízdem pro 1 až 2 děti |
| Použité materiály | kov, severský smrk, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub), nerez, žárovové zikování |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Značka | Monkey |
| Způsob kotvení | betonáž |