+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Pěkná herní sestava s kvalitní laminátovou skluzavkou vhodná pro MŠ, obce a restaurace, hotely a školky. Sestava je doplněna lezecí stěnou i šikmou sítí, průlezkou, herním polem OXO i houpačkou. Tyto herní prvky dětem zajistí spousty zábavy i pohybu, který děti potřebují. Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Hřiště Camelot M16 100 obsahuje: 1x věž se střechou, 1x věž bez střechy, 1x průlezka tunel (2m), 1x lezecí stěna, 1x herní pole OXO, 1x příčkový žebřík, 1x šikmá lezecí síť, 1x rampa s řetízkovou houpačkou (součástí sestavy), 2x plastová madla pro přidržení u výlezů na věž.
Sestava neobsahuje skluzavku. K sestavě je zapotřebí skluzavka s nástupní výškou 1m.
Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.
Herní sestava je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. Veškeré dřevěné části jsou ošetřeny dvojitým nátěrem vodou ředitelnou lazurou, která obsahuje impregnační složky. Tento postup zajišťuje dlouhodobou ochranu dřeva před povětrnostními vlivy, vlhkostí a škůdci, přičemž si dřevo zachovává svou přirozenou krásu. Nosné části sestavy jsou vyrobeny z lepených hranolů, zaručujících tvarovou stálost a minimální praskání dřeva.
Kotvení zaručuje výbornou stabilitu a jednoduchou montáž, také zamezuje kontaktu dřeva se zemí, aby vám sestava dlouho vydržela.
Na střechu je použit odolný sendvičový materiál Dibond s hliníkovým jádrem o síle 3mm. Jedná se o materiál, který si zachovává svou životnost a barvu po dlouhá léta. Střecha tak nešedne a netrpí jako tomu bývá u dřevěných střech.
Sestava má pádovou výšku 1m a proto jako dopadová plocha postačí udržovaný trávník. Přesto doporučujeme pod věž položit zatravňovací desky Grass, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání nebo vydření pod houpačkou.
| Materiál Podlahy | Smrková prkna 18 mm |
| Materiál střechy | Dibond 3 mm |
| Značka | Monkey |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1 m |
| Použité materiály | Dibond 3 mm, HDPE plast, kov, severský smrk, sklolaminát 3 mm, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Vhodná délka skluzavky | 2,3 m, 2,5 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina |
| Výška podesty - cm | 100 cm |
| Způsob kotvení | betonáž |
| Rozměr - cm | 823 x 303 x 288 cm |
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 930 x 680 cm |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |