+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Granulátová podložka s vruty ke hřištím 8x8x1cmv hodnotě 36,0 Kč+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Představujeme houpačkovou konstrukci Monkey's Home Jesica XXL 2024,
Konstrukce poskytuje prostor pro zavěšení dvou houpaček dle Vaší vlastní volby. Díky robustní konstrukci z BSH hranolů nabízí maximální stabilitu a bezpečné používání, i při intenzivním každodenním houpání dětí.
Konstrukce je vyrobena z prvotřídního severského smrku, který se vyznačuje dlouhou životností a vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám. Součástí jsou také houpací háky se silonovým pouzdrem, které umožňují plynulé houpání s minimálním odporem a zároveň mají delší životnost než klasické kovové zavěšení.
Houpačková konstrukce Jesica XXL 2024 je ideální volbou pro rodiny, které hledají velkou, bezpečnou a stabilní zahradní konstrukci pro každodenní zábavu svých dětí. Výrobek splňuje bezpečnostní požadavky pro dětské venkovní herní prvky.
Bezpečnost, stabilita a kvalitní materiály jsou u nás na prvním místě.
POZOR: HOUPAČKA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ. TU SI PROSÍM ZVOLTE DLE VĚKU DÍTĚTE V SEKCI SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY.
Kompletní balení obsahuje:
POZOR: HOUPAČKA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ. TU SI PROSÍM ZVOLTE DLE VĚKU DÍTĚTE V SEKCI SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY.
| Doporučený věk | 3 do 99 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Certifikát shody s normou | Prohlášení o shodě s ČSN EN 71 - pro hračky a domácí hřiště |
| Použité materiály | severský smrk |
| Povrchová úprava | impregnace (středně hnědý odstín) |
| Způsob kotvení | závrtné |
| Nevhodné pro | veřejná a komerční prostranství |
| Spotřeba lazury na nátěr (l) | 1 l |
| Délka balení (mm) | 3260 |
| Nosnost/max. zatížení | 140kg |
| Rozměr - cm | d.327 x š.312 x v.258cm |
| Šířka balení (mm) | 300 |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Výška balení (mm) | 270 |
| Země původu | ČR |