Hot Tub 180 line X Koupací sud s vnitřními kamny

Hot Tub 180 line X  Koupací sud s vnitřními kamny
Hot Tub 180 line X  Koupací sud s vnitřními kamny
Hot Tub 180 line X  Koupací sud s vnitřními kamny
Hot Tub 180 line X  Koupací sud s vnitřními kamny
Hot Tub 180 line X  Koupací sud s vnitřními kamny

Speciální doprava 3000 Kč !!!

Ve výrobě (5 týdnů)
Kód00039597VýrobceEcoOil
Konečná cena60 920 KčKoupitbez DPH50 347 Kč

Doplňky k produktu

Dřevěný poklopDřevěný poklop
Ve výrobě (5 týdnů)
1 580 Kč
Skrýt další produktyZobrazit další produkty

Dřevěný koupací sud Hot Tub 180 s vnitřními kamny z materiálu thermowood.  Průměr je 180 cm. Koupací sud je určen pro 4-5 osob. Síla stěn sudu je 28mm.

Díky vnitřní koupací vaně je koupací sud zcela bezúdržbový. Pravidelně měnit vodu po 3-4 použití. Záleží na uživateli, pokud je koupací sud používán v rodinném prostředí anebo je součástí vybavení penzionu, hotelu... To pak nevylučuje použití chlorové úpravy vody.
Jako palivo používejte suché dřevo ne uhlí. Hliníková kamna jsou od koupací části oddělena dřevěným roštem. Koupací sud svírají obruče z nerezové oceli.

Schůdky jsou v ceně produktu.

Jako doplňkové zboží nabízíme dřevěný poklop.

Thermowood vzniká tepelnou úpravou finské borovice při cca 210 °C. Materiál tak získává trvalou rozměrovou stabilitu, zvýšenou trvanlivost a odolnost proti hnilobě a dřevokazným houbám. Navíc je zredukováno bobtnání, sesychání, zkřivění, kroucení a jiné deformace.

 

Praktické rady při použití!

Doporučujeme začít s topením až po napuštění vody do kádě. Topit v dolní třetině kamen a nechat škvíru pro proudění vzduchu. Vodu v Hot Tubu promíchávat, hladinu vody kontrolovat a doplňovat ji. Při venkovní teplotě 15 °C je voda ohřátá na 38 °C cca za 2 hodiny. Doporučujeme během topení Hot Tub zakrýt poklopem, urychlíte ohřev. Může se stát, že se poklop trochu zkroutí. Během koupání nepřikládat! UPOZORNĚNÍ! NEBEZPEČÍ ÚRAZU PŘI PŘETOPENÍ!!!

Po prvním použití doporučujeme vyměnit vodu.

Teplota vody by se měla pohybovat kolem 38°C, ale záleží na Vašem pocitu. Závisí také na okolní teplotě vzduchu, ale i na kvalitě a množství dřeva.

U Hot Tubu z thermowoodu doporučujeme opatrnější zacházení, toto dřevo je křehčí!

 

MateriálThermowood
Počet uživatelů4-5 osob
Síla materiálu28
Kód speciálního dopravnéhoD3000
Průměr180 cm
VýrobceEcoOil
PopisParametry