Herní sestava Crooc 0305

Herní sestava Crooc 0305
Běžná cena s DPH 327 662 Kč 312 059 Kč 257 900 Kč bez DPH15 603 Kč 5 %
Osobně v prodejně:pátek 4. březnaPřepravní společností:pátek 11. března

Kouzelná herní sestava série Crooc, která leccos vydrží :-), se vyznačuje krásným, jedinečným designem a zářívými barvami. Pohádkový domeček povzbuzuje děti k zapojení fantazie a poskytne dětem beztarostnou zábavu v bezpečném a přátelském prostředí. Herní prvky různých úrovní obtížnosti komplexně stimulují správný motorický vývoj, zrakové myšlení i intelektuální a fyzický rozvoj dětí. Dětské hřiště je určeno pro veřejná hřiště obcí, restaurací a do mateřských škol. Je vhodné pro děti od 3 do 12 let. Na děti mladší 6 let doporučujeme dohled dospělé osoby.

Sestava Crooc 0305 obsahuje: 1x domeček se střechou, 3x interaktivní prvek, 2x nerezová skluzavka, 1x rampa, 1x schůdky

Konstrukce je vyrobena z kvalitní nerezové oceli s profilem 80x80 mm. Střecha, boční panely, plošiny, vzdělávací i pohyblivé prvky jsou z odolné desky HPL, která velmi dobře odolává povětrnostním vlivům. Kontstrukce je doplněna gumovými kryty pro větší bezpečí. Kovové kotvy vyrobené z žárově pozinkované oceli jsou ukotveny uložením do betonového lože a tím zajistí stabilitu a bezpečnost celé sestavy.

Dopadová výška sestavy je 1 m, tudíž není vyžadována speciální dopadová plocha a postačí udržovaný trávník.

Přesto doporučujeme položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.

Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.