Minisweet 0111 - kapitánský můstek

Minisweet 0111 - kapitánský můstek
168 341 Kč 139 125 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Popis produktu

Úžasná sestava z řady Minisweet je určena pro nejmenší děti a předškoláky. Přátelský herní prvek v designu kapitánského můstku je ideálním místem pro společnou zábavu. Děti se učí zásadám fungování ve skupině a zdokonalují své jazykové dovednosti. Sestavy Minisweet povzbuzují děti ke cvičení a podporují rozvoj klíčových schopností v oblasti mobility. Herní sestava je vybavena kormidlem, nerezovou skluzavkou a zajímavými didaktickými prvky. Hřiště je určeno do mateřských škol, obcí, do hotelů a penzionů. Je určeno pro děti od 1 do 8 let. U dětí mladších 6 let doporučujeme dohled dospělé osoby.

Sestava Mínisweet - kapitánský můstek obsahuje: 2x interaktivní prvek, 1x nerezová skluzavka, 1x schůdky

Hřiště z kolekce Minisweet je vyrobeno z kvalitních materiálů, které velmi dobře odolávají hrám, počasí i vandalům. Konstrukce je nerezové oceli s profilem 80x80 mm ošetřené žárovým pozinkem a práškově lakované. Plošiny a schůdky jsou z odolné desky HPL, boční panely vzdělávací panely, vlajka i kormidlo jsou vyrobené z kvalitního HDPE plastu, který je velmi odolný. Kontstrukce je doplněna gumovými kryty pro větší bezpečí. Polypropylenová lana s ocelovým jádrem jsou spojená odolnými plastovými prvky. Kovové kotvy vyrobené z žárově pozinkované oceli jsou ukotveny uložením do betonového lože a tím zajistí stabilitu a bezpečnost celé sestavy.

Dopadová výška sestavy je 1 m, tudíž není vyžadována speciální dopadová plocha a postačí udržovaný trávník.

Přesto doporučujeme položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.

Za příplatek je možnost vybrat jiný barevný design - výběr z barev: zeleno-černá, červeno-černá a hnědo-černá

Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech. 

Parametry produktu
Délka254
Dopadová výška<60 cm
Kotveníbetonovací
Použitý materiálkonstrukční ocel/HPL desky/HDPE plast
Povrchová úpravažárový pozink/práškové lakování
Šířka 199
Velikost bezpečnostních zón21,7 m2
Vhodné pro1-8 let
Výška235
Certifikát shody s normouEN 1176