EP Line Hra Psí život *SPOLEČENSKÉ HRY*

EP Line Hra Psí život *SPOLEČENSKÉ HRY*
Kód produktuKA999934
Nedostupné
Možnosti doručení
Tento produkt nelze zakoupit
999 Kč 826 Kč bez DPH
Poptat
Ke každé objednávce nad 500,- dostanete vstupenku do dětského zábavního parku Heroland zdarma.
VýrobceEP line
Potřebujete s něčím poradit?

+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce

+420 601 394 445 zahradní domky

+420 724 733 937 hřiště na zahradu

Po - Pá: 8:00 - 15:30

Popis produktu
Společenská desková hra Psí život.

Jaký je to pocit stát se psem? Zažij to v této společenské hře. Tvým úkolem bude získat tři kosti a zahrabat je. Ve hře však na tebe číhají různé úkoly a překážky. Vyhni se odchytu toulavých zvířat, značkuj své území či žebri o jídlo v restauracích.

Rodinná stolní hra Psí život je ideální zábava pro všechny milovníky pejsků. Staňte se na chvíli psem a prožijte se svou rodinou či přáteli psí dobrodružství v ulicích. Pejsci se ve hře snaží získat a zahrabat tři kosti. V průběhu hry se však musí vyhnout odchytovému vozu útulku, očurávat lampy a tím značkovat své území, žebrat v restauracích, hrabat se v popelnicích, pít z fontánek, hašteřit se s ostatními psy nebo nosit noviny. Hra Psí život je určena pro 2–6 hráčů, je vhodná pro děti od 6 let, ale zvládají ji i předškoláci. Figurky psů a model auta jsou do detailu propracované a krásně ručně nabarvené. Dětem se líbí kouzelné výtvarné zpracování. Děti se během hry i v pravidlech poučí o psím životě. Hra Psí život je simulace života psů podle skutečnosti. Je lepší dříve koupit tuto hru a až po uvážení si pořídit pejska. Vlastnosti psů odpovídají charakteristickým rysům příslušných ras. V samotné hře není žádný text, pouze symboly a obrázky. Kdokoli se hru naučí za pár minut. Psí život je prostě psina.

Rozměry balení (š v h): 33 x 33 x 9cm
Počet hráčů: 2-6
Hrací doba: 40min.
Obsah balení: herní plán, nabarvené figurky pejsků šesti různých plemen, model auta odchytové služby, hrací kostka, karty psů, karty činností psa, potřebné žetony (hlad, kost, popelnice, noviny, čůrání) a pravidla hry v češtině a ve slovenštině.

Cena je uvedena za 1 balení hry
Hračka je vhodná pro děti od 6 let
Parametry produktu
VýrobceEP line