+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Teleskop ŽLUTÝv hodnotě 399 Kč+420 724 102 533 hřiště pro školy a obce
+420 601 394 445 zahradní domky
+420 724 733 937 hřiště na zahradu
Po - Pá: 8:00 - 15:30
Představujeme dětské hřiště Malý pirát SAM z ekonomické řady Eko-Line. Toto hřiště nabídne dětem spoustu zábavy – možnost instalace skluzavky o délce 2,2 m, vyzkoušet si své horolezecké schopnosti na rovné lezecí stěně s kameny, nebo vystoupat na věž po žebříku či po šikmé stěně.
Součástí hřiště je také houpačková konstrukce na jednu houpačku, kterou doplňuje prodloužené ráhno s provazovým žebříkem a šplhacím lanem. Na správném pirátském hřišti samozřejmě nechybí stožár s pirátskou vlajkou.
Hřiště je za příznivou cenu, ale i přesto se může pochlubit výrobou z kvalitních materiálů, jako jsou hoblované hranoly a prkna ze severského smrku s povrchovou úpravou – hnědá impregnace. Na zakázku lze část hřiště (střechu a plot) ošetřit opalováním, které dodá hřišti jedinečný pirátský vzhled a prodlouží jeho životnost.
Hřiště je vyrobeno českou firmou Herold a samozřejmostí je splnění bezpečnostního certifikátu EN 71.
Bezpečnost, stabilita a kvalitní materiály jsou u nás na prvním místě.
Skluzavka není součástí, tu si můžete vybrat níže v příslušenství !
Kompletní balení obsahuje:
Skluzavka není součástí, tu si můžete vybrat níže v příslušenství !
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Certifikát shody s normou | Prohlášení o shodě s ČSN EN 71 - pro hračky a domácí hřiště |
| Použité materiály | severský smrk |
| Povrchová úprava | impregnace (středně hnědý odstín) |
| Způsob kotvení | závrtné |
| Nevhodné pro | veřejná a komerční prostranství |
| Výška podesty - cm | 120 cm |
| Vhodná délka skluzavky | 2,2 m |
| Záruka | 2 roky |
| Spotřeba lazury na nátěr (l) | 3,8 l |
| Možnosti | možné namontovat zrcadlově |
| Celková váha balení | 220 kg |
| Nosnost/max. zatížení | 215kg/ 3-4 osoby |
| Rozměr - cm | 419x450x246 cm |
| Výrobce | HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. |
| Země původu | ČR |